You are currently viewing Розпочато реалізацію проєкту «Адмінпослуги громади на крок ближче до споживача»

Розпочато реалізацію проєкту «Адмінпослуги громади на крок ближче до споживача»

Шановні мешканці громади! Громадська організація «Кризька сільська організація «ПРОМІНЬ» розпочала реалізацію проєкту «Адмінпослуги громади на крок ближче до споживача», який став переможцем у конкурсі малих грантів у межах Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Марківська селищна рада є співфінансовим та інформаційним партнером в реалізації цього проєкту.
Основою метою проєкту є розширення наявного асортименту корисних інструментів електронного врядування. Покращення якісних показників роботи Центру надання адміністративних послуг Марківської селищної ради (далі ЦНАП). У межах проєкту планується розробка інформаційного вебпорталу адміністративних послуг та розширення функціоналу наявного програмного забезпечення «Універсам послуг» з використанням сучасних засобів проектування: створення «персонального кабінету». 
Ідея розробки програмного забезпечення є актуальною для громади. Пропонується реалізувати усі функції та етапи надання адміністративних послуг і дозвільних процедур в електронному вигляді. Застосування технології Mobile ID, дозволить пройти ідентифікацію особи в кабінеті користувача, замовити послуги онлайн, перевірити їхній стан чи готовність документів, звернутися до архіву тощо. 
На початку, у такий спосіб планується реалізувати замовлення декількох адміністративних послуг, серед яких найбільш поширені довідки: про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання, витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та інші. Надалі цей список буде постійно розширюватися.
Завдяки е-послугам та Mobile ID марківчани зможуть відчувати себе частиною європейської спільноти, де цінується час людини.
Громадська організація запрошує небайдужих громадян брати участь в обговоренні проєкту, надавати свої зауваження та пропозиції на електронну пошту proekt.promin@gmail.com або на сторінці в Facebook.com

Ця публікація була підготовлена проєктом «Адмінпослуги громади на крок ближче до споживача» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми ЄС.  
Проєкт реалізується ГО «Кризька сільська організація «ПРОМІНЬ» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). 
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. 

Керівник проєкту Микола Сопільник.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс #ProektPromin

У этой записи один комментарий

Добавить комментарий