Відділ «Центр надання адміністративних послуг»виконавчого комітету Марківської селищної ради Марківського району Луганської області створено рішенням Марківської селищної ради VII скликання №6-7/2019 від 25.11.2019 з метою забезпечення надання адміністративних послуг.

В рамках Програми з відновлення та налагодження миру ПРООН за фінансової підтримки Європейського Союзу в Марківському районі для ЦНАП відремонтовано приміщення в якому розміщено дитячу кімнату, санітарні кімнати, які облаштовано для осіб з інвалідністю. Також, придбана нова техніка і меблі.

Зараз, як ніколи, кожен розуміє важливість ЦНАП та якісного надання адміністративних послуг. Тому ми кожного дня вдосконалюємо нашу роботу. Для зручності громадян ми працюємо в режимі «єдиного вікна», тобто отримання максимальної кількості послуг в одному місці.

В Центрі на даний час працює 3 державних реєстратора речових прав на нерухоме майно, 1 державних реєстратор юридичних осіб та фізичнихосіб-підприємців, 3 адміністратора (один з яких має доступ до Державного земельного кадастру та самостійно видає відвідувачам довідки про земельну ділянку).

У Центрі створене віддалене робоче місця для працівників Пенсійного Фонду, які приймають заяви від внутрішньо переміщених осіб. Видаються довідки про склад сім’ї.

За рахунок коштів проекту ЄС/ПРООН надано обладнання для оформлення та видачі документів, що дають право громадянину України на виїзд за кордон та містять безконтактний електронний носій. Придбано мобільний кейс, який дозволяє охопити послугами мешканців віддалених сіл та осіб похилого віку.

Для зручності відвідувачів є WI-FI доступ до мережі Інтернет, облаштовано місця для заповнення документів.

Державним ощадним банком України у приміщенні Центру встановлено електронний платіжний засіб для оплати відвідувачами платних послуг.

Для покращення поінформованості громадян та суб’єктів господарювання в приміщенні центру розміщено стенди з інформацією щодо переліку дозволів, адміністративних послуг та всіх необхідних документів для їх отримання, розроблені інформаційні та технологічні картки.